Sklep miesny tarchomin

Wizytówką sklepu mięsnego, bądź te sklepu zajmującego się sprzedażą nabiałów, w obecnym serów jest doskonale skrojony wybór, który zajmuje wzrok klientów w wagach witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty motywują do obrotów, a wraz dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do krojenia zarówno wędlin, jak również serów. Istnieją toż tradycyjne krajalnice grawitacyjne, jakie zostały zaopatrzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta także urządzona jest w kanał drenażowy, a ponadto podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem potrafią być prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wiele ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na proste jak i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a także serów. Idealnie przyznaje się do cięcia takich materiałów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały urządzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Choć w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu podana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a jeszcze możliwość zapisu sposobu ich stawiania w formie programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków jednego produktu do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została zrobiona z najczystszej klas materiałów, i konkretnie z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwalają na dostosowanie rzeczy do określonego produktu. I wyposażona istnieje w stół dany do odkładania pokrojonych plasterków.