Rozwoj firmy spedycyjnej

http://siland.pl/polkas/Pl/produkt/krajalnica_polautomatyczna_bizerba_gsp_hd/BIZERBA GSP HD - półautomatyczna krajalnica Polkas

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały swój biznes w kajecie. W ostatnim jednym, w jakim mówił ewidencje sprzedaży. Jednakże jego biznes nie był tylko materiałów oraz artykułów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych pewno stanowić kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli czerpiemy z bardzo skutecznej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej rzeczy?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, jeden z najwyższych twórców oprogramowania na Lokalnym rynku oraz udzielany przez niego wms program magazynowy. To jedyne i wysoce zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków i produktów. Wykonywa się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, a razem są świetne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę projektu i pomaga stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla niektórych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych i wielkich stanów, ustawiać miejsca dla niektórych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To właśnie dodatki, do ważnego zadania, którym jest wydawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten przyjmuje dyspozycje, emitowane przez kierownika, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak podstawowe elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, oraz nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.