Program ksiegowy raks

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, funkcjonujące w środowisku Windows, są niezwykle proste oraz ich obsługa intuicyjna. Jest jednak zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli rzucać się tabulatorem. Są też firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w różne komputery. Dla nich dokładnie stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie innowacyjne rozwiązania oraz dowolności w dawnej formie graficznej.

http://kasyfiskalne-krakow.pl/post/kasy-fiskalne-tanio.htmlDobre i sprawdzone kasy fiskalne - sklep internetowy Polkas Kraków

Comarch klasyka jest w szerocy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Pozwoli na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, zarówno w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest dodatkowa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można użyć do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym elementem planu jest element Płace. Pozwala on zdolność prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i dodawania zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwala oraz na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do tych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać toż stanowić wysoce udana oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może godzić się z 40% rabatem, i najnowsza wersja aplikacji została przewidziana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia i planowane nowości w przepisach, które z innych powodów mogą po nisku nie trafić do grupy klasycznej.