Program ksiegowy mamut

kasy fiskalne przenośne

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, postępujące w tłu Windows, są bardzo proste zaś ich obsługa intuicyjna. Istnieje natomiast zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli obracać się tabulatorem. Są ponad firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w dzisiejsze komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie nowe rozwiązania również łatwości w tradycyjnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i dużej. Pozwoli na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, też w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest dowolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można użyć do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym punktem projektu jest element Płace. Powoduje on szansa prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Ważna w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten daje też na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a dodatkowo generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do aktualnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać więc stanowić mocno oryginalna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może stosować się z 40% rabatem, a najnowsza wersja aplikacji została opracowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia też chciane nowości w przepisach, jakie z innych powodów mogą po prostu nie przybyć do grupy klasycznej.