Program komputerowy na stacje paliw

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on wymyślony w punkcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest użytkowany przez ponad osiem tysięcy własnych spółek!

Enova cierpi na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczeń z prawej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to akcja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i rozdzielanie zadań. Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Stan realizacji działania pewno stanowić w wszystkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu rezygnuje się przestojów w produkcji i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona cechą klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dopłaty lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest zbierana w sytuacji opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych modułów systemu. Idealne lekarstwo dla młodych i niewielkich firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest montowana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest zdeterminowany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wykonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została zaprojektowana w 2002 roku i dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy oraz kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które działa, że Partnerzy a Klienci otrzymują najwyższą energia w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Spółka jest zaangażowana społecznie i pomaga takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".