Oswietlenie ledowe leroy merlin

multivac c100

Zgodnie z unijnymi przepisami w zakresach zagrożonych wybuchem powinny być użyte dodatkowe środki bezpieczeństwa, jakie tworzą na końcu minimalizowanie ryzyka wybuchu oraz jego produktów. Istnieje cały szereg systemów bezpieczeństw i produktów, które przechodzą na końca zmniejszanie ryzyka wybuchu. Samym z sposobów takich owoców są lampki przeciwwybuchowe led.

 

Lampki przeciwwybuchowe atex led są dobrane do oświetlenia obszarów przemysłowych, w jakich jest zwiększone ryzyko wybuchu. Najnowocześniejsze przykłady są wyposażone w funkcjonalne i sprawne diody. Ważna je z łatwością zamontować, również na przeszkodzie, jak i na suficie, a więc w linii pionowej lub poziomej. Jest granica regulacji kąta nachylenia.

Lampki przeciwwybuchowe muszą posiadać nadany certyfikat ATEX. Objęte są wieloletnią gwarancją. Dzięki nowemu oświetleniu ledowemu można znacznie obniżyć wysokość rachunków za energię elektryczną. Znacznie prostsze są również koszty ich eksploatacji.

Dzięki systemom zabezpieczeń przeciwwybuchowym przychodzi do zmniejszenie zagrożenia wybuchem, niemal do 0. Nowoczesne urządzenia przeciwwybuchowe, w obecnym lampki led potrafią stanowić wykorzystane m.in. w rafineriach paliwowych, w obrębie zbiorników paliwowych czy gazowych. Przeważnie są również montowane na terenie wojskowym.

Przesłanką do inicjowania takiego nowoczesnego systemu oświetleniowego jest rośnięcie strefy zagrożenia wybuchem mieszaniny powietrza z palnymi gazami lub płynami.

Nowoczesne modele oświetlenia ledowego są zrobione z najszerszej klasy materiałów, które są w stopniu wytrzymać pracę nawet przy znacznie szerokiej temperaturze.