Obieraczka i krajalnica do ananasa

pc pos system

Krajalnica maga 612p to wydajne danie do krojenia wszelkiego typu żywności. Przyznaje się również do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy również do twardych jak sery. Dobre produkty i delikatne wykonanie zapewnia dużą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na zachowanie jej w przejrzystości i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i prosta, dzięki czemu inny gość może zostać już zastosowany w pozostałe obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica robiona jest w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i średnie do uprawiania w bliskim czasie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde czynniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować również nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w niższych biznesach kiedy również średnich zakładach, gdzie przerób artykułów jest na umiarkowanym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są i części zamienne w niewielkich cenach. Urządzenie przedstawia się z wielu czynników, jakie potrafią stać wyszczególnione w sukcesie uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.