Ksiegowosc internetowa za darmo

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który uwolni ich od monotonnej i czytającej godzina pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo bogatych odbiorców, łączy je zawsze elastyczność i umiejętność obsługi. Co znacznie ważne, są one dopasowane do właściwych wzorów i podatne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak największego grona użytkowników. Oferta skierowana jest również do jednostek prowadzących pełną księgowość, jak również instytucji pokrywających się w organizacji księgi zysków i rozchodów czyli na platformie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość jest szeroką gamę funkcji koniecznych do dobrego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem bardzo niskim w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z projektem nie sprawi kłopotów nawet kilka zaawansowanym użytkownikom.

Ten pomysł w zestawieniu z drugimi zapewnia znacznie większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. budować własne raporty i wydruki, na specjalny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych części z użyciem tzw. pól własnych, czy i rozliczać rozrachunki w stawkach lub ewidencjonować je według indywidualnych typów. Możliwa istnieje również realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były zapłacone w momencie; ewidencja środków trwałych, a jeszcze wartości delikatnych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS oraz możliwość eksportu do Płatnika.