Krajalnica naprawa

Krajalnica maga 612p to pewne urządzenie do cięcia wszelkiego typu żywności. Dodaje się również do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak także do konkretnych jak sery. Dobre materiały i proste wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na zajęcie jej w szlachetności i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu inny pracownik że stać szybko zastosowany w dzisiejsze obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana jest w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i praktyczne do zastosowania w krótkim czasie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie czynniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować a nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w mniejszych sklepach kiedy i średnich zakładach, gdzie przerób towarów istnieje na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są też części zamienne w złych cenach. Urządzenie podaje się z wielu elementów, które mogą zostać zamienione w przypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.