Krajalnica lurch vegan

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie strony: doskonała cecha i średnia cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrealizowana przez naszego producenta, przez co do jej głównej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na zajęciu". Jest względnie łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to artykuł, oddany do krojenia przede każdym nowego sposobu wędlin i mięsa, jednakże z powodzeniem pewno żyć traktowany jeszcze do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Wynikają spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również wielkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest natychmiastowa i bardzo precyzyjna, a używanie jej - w sum bezpieczne. Wszystkie punkty zostały dobrze zakonserwowane i uzyskane z tak trwałych, dobrych w czyszczeniu i ochrony elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wyglądania i wymogi sanitarne. Wszystek fakt tego narzędzia, jaki zamierza jakąkolwiek styczność z żywnością, jest spowodowany z punktów nierdzewnych.

Nie zamierzasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada dobrej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz stanowił tegoż problemu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując zamontowane w nią efekty do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić akcesorium do tego, by znów leczyło "jak inne".