Krajalnica 294 6

Wszyscy lubimy urządzenia oraz organizacje, które w jeden sposób wyręczają nas w produkcji, albo chociaż ułatwiają pracę. Drinkiem z takich urządzeń, które usprawnia pracę komuś jest krajalnica maga 310p. Można stwierdzić, że stanowi zatem jedyne urządzenie gastronomiczne, które stanowi pożądane w jakiejkolwiek placówce gastronomicznej, w wszystkim sklepie, a ponadto w polach domowych.

Krojenie różnorodnych produktów Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, który nie posiada takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, gdyż nie posiada takiej konieczności, bo sklepy nieustannie polecają szeroką możliwość tych wyników. Więc bezcelowe byłoby branie sporej ilości artykułów spożywczych, kiedy to pozostawało w terminach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę ogromnej dawce konsumentów zgromadzonych w sklepie. Pokroi efekt w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic poświęcona jest do krojenia różnorodnych produktów spożywczych. Można za uwagą niej kroić produkty miękkie, jak i małej miękkości, i nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia konsumenta, gdyż zmiana grubości krojenia jest funkcjonalna i duża.

Wszystko zależy od noża Sprawność krojenia chce od ostrości noża. Krajalnica 310p w własnej budowie posiada ostrzarkę, która ułatwia ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi produkt w jednakowe plastry o grubości do 16 milimetrów. Danie jest poręczne w obsłudze i estetyczne. Podczas krojenia nie ma potrzeby dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż pomaga ona na prawdzie grawitacji. Podczas krojenia wystarczy jedynie przesuwać stół podawczy czerpiąc z rączki dołączonej do stołu. Urządzenie stanowi daleko czyste i pomocne dla zdrowia, gdyż każde jego elementy, które przykładają się z krojoną żywnością spowodowane są ze zwykli nierdzewnej. Co wpływa, że nie ma szansy ku temu, by powstała rdza na dolach krajalnicy. Przed korozją zabezpieczone są wszystkie składniki krajalnicy, a więc ważna ją spokojnie myć nie bojąc się o własne zdrowie. Utrzymaniu jej w czystości sprzyja również duża możliwość zdemontowania krajalnicy.