Krajalnica 200w

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej z lat na zbycie firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną pozycję i długie doświadczenie, jakie z uczciwością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste kiedy również miękkie materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie dokonuje się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

kasy fiskalne sklepowe

Produkty najdoskonalszej klasy Krajalnica została zrobiona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i realizację maszyny. Produkty z jakich przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie posiadają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze zwykli nierdzewnej, co wysoko przydłuża ich moc. Kolejne elementy zostały przygotowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego dodatkowo jego przywróceniu. Krajalnica istnieje ponadto wyposażona w specjalną blokadę, która umożliwia na zdjęcie stołu podawczego ale jak znajduje się on w perspektyw zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w roli przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.