Komputer wyje podczas pracy

W naszej ofercie wybierają się jedynie efektywne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w terminie pracy, ochrona sztuce i funkcjonalność obsługi są tutaj na idealnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki zastosowaniu wysokiej klasy składników, technicznie ulepszają formę i trwały rozwój w charakterze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W naszym ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz również skomplikowane oraz niezwykle efektywne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

program crmCo to jest system (program) CRM?

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o mierze od 3 do 300 kW, z organizmem filtracji o wszystkim kształcie i wszystkimi pracownikami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i zyskują je w nowych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie składniki są dołączone do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych dodatkowo są optymalnym urządzeniem do czynienia pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te używane są przy zasysaniu większych części suchego produktu z pełnych przestrzeni. Zostały przeprowadzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Poruszamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz celów we każdych gałęziach przemysłu. Projektujemy i spełniamy i instalacje dla pyłów wybuchowych.