In vitro 5 dzien po transferze

Zapłodnienie in vitro polega na połączeniu komórki jajowej i plemnika poza organizmem kobiety. Z usuwania in vitro mogą zyskać pary, które są małżeństwem lub tkwią w związkach nieformalnych.
Wskazaniem do in vitro są:
1.) obniżone parametry nasienia (niezależnie z przyczyny),
2.) niemożność wywołania owulacji,
3.) niedrożność jajowodów,
4.) endometrioza,
5.) niepowodzenia przy zastosowaniu nowych metod wspomaganego rozrodu,
6.) niemożność określenia przyczyn niepłodności.
Jedna z najdelikatniejszych w Polsce klinik niepłodności jest klinika In vitro Kraków.
Przebieg leczenia podzielony istnieje na kilka ciągów.
Pierwsza randka jest czynna dla obojga partnerów, należy wykonać pełną dokumentacje medyczną leczenia niepłodności. Na takiej wizycie prowadzona jest ankieta medyczna a także badanie kobiety. Mężczyzna dostaje skierowanie na poszukiwania szczegółowe.
Na innych wizytach lekarz, na zasadzie wyników badań, wybiera technikę zapłodnienia in vitro. Jeśli wymaga obecnego pozycja zleca kolejne szczegółowe doświadczenia.
W dalszej części kobieta musi przejść stymulacje hormonalną. Celem obecnego istnieje zwiększenie ilości dojrzałych komórek jajowych. Lekarz zleca USG i badania, na zasadzie tych efektów określa datę pobrania komórek jajowych do zapłodnienia In vitro.
W pewnym terminie pacjentka przedstawia się do kliniki na zabieg. Mieszka on jakiś 15 chwili w znieczuleniu. Zaś partner komunikuje się też do klinki w projektu oddania nasienia w najbardziej przygotowanym wnętrzu w klinice.
W laboratorium sześć spośród wszystkich pobranych komórek jajowych skupia się z plemnikami. W współczesny oto sposób powstają zarodki.
Zapłodnione komórki jajowe zostają pomieszczone w inkubatorze, gdzie mają idealne warunki, żebym się rozwijać.
Do zapłodnienia wybiera się 1 lub 2 zarodki i uczy się je do jamy macicy, żeby mogły tam się zagnieździć.
Pacjentka po zapłodnieniu musi robić spokojny sposób życia. Podawana jest ponad wstrzemięźliwość seksualna do czasu wykonania testów ciążowych. Po 12 dniach pacjentka zakłada się do klinki w projektu badań określających stężenie poziomu HCG, który potwierdza ciążę.