Enova opis programu

Enowa to plan płacowo – kadrowy dany do obsługi działu kadr i obliczeń płac od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Program współpracuje z Planem Płatnika, Rejestratorami Czasu Produkcji oraz środowiskiem MS Office (Word, Excel). System spełnia należyte wymagania polskiego ustawodawstwa co do ewidencji danych kadrowych, podatków, składek ZUS, naliczania wynagrodzeń czy zasiłków chorobowych.

 

tworzenie portali internetowych krakówTworzenie, projektowanie, pozycjonowanie stron Kraków

Dział kadr to zwiększona ewidencja osobowa idąca na przedmiot i wgląd do danej takich, jak: dane typa czy zleceniobiorcy, dane członków rodziny, zasady wynagradzania – rodzaj umowy, stawka, indywidualne ubezpieczenia zdrowotne, społeczne a dane podatkowe – koszt i przysługujące ulgi. Enova idzie na edycję błędnych zapisów oraz odwzorowanie złożonej struktury organizacyjnej firmy.
Dział płace umożliwia rozliczanie etatów, umów zleceń. Dzięki niemu możliwe jest wręczenie długoterminowych pożyczek czy zaliczek opodatkowanych i nieopodatkowanych na konto. Wbudowane funkcje pozwalają na produkcję dodatkowych opłat, ustalenie czasu produkcji i zsumowanie elementów wynagrodzenia.
Ciekawą drogą są ergonomiczne kalendarze, które umożliwiają na definiowanie indywidualnych rozkładów czasu pracy, adnotację odstępstw od pierwszego grafiku – obecności i nieobecności oraz zgodę z Rejestratorami Czasu Pracy.
Definiowany system wydruków zapewnia zbudowanie na bazie zamieszczonych danych wydruków różnego typie sprawozdawczości oraz przesyłanie plików do MS Word i późniejszą ich modyfikację w niniejszym programie.
Enova to pomysł płacowo – kadrowy wart polecenia. Łatwy i estetyczny w obsłudze. Raporty z reguły wyświetlanych danych można tworzyć w prosty sposób, zaś niektóre dane dadzą się importować do systemu z Excela. Każdy element wprowadzanych danych kupi na wykonanie dowolnego zestawienia. Organizm jest biedni w obsług. Zakup projektu toż pozytywna inwestycja. Jakość wykonania, prosta obsługa, niedrogie branie to czysta inwestycja w polski cenny czas oraz finanse.