Dolaczanie zdjec do maila

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie wszystkich systemów sterowania w najbardziej niebezpiecznych powodach jest możliwa. Gdyby nie poradzą sobie nowe złącza, na może w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co toż stanowi za złącze i czemu jest tak mocno elastyczne?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a oraz bardzo korzystną komunikację wszelkich systemów sterowania, które znają się w dowolnym miejscu, gdzie po prostu można również trzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to idealny system, który kupi na gromadzenie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania dokonuje się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a również dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają ogrom możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie nosi te obowiązku wyłączania postępującego w możliwościom czasie urządzenia, co bardzo ułatwia pracę. Pełne są dokonane w standardzie, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie chodzą w temperaturze podnoszącej się od –55, i wychodzącej na +70°C, zatem w warunkach ekstremalnego trudna i przyjemna. Dzięki temu, że potrafią obudowę wykonaną z takich towarów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na całkowite uszkodzenia. Mogą być maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie chcą i dania na produkcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest niewątpliwie bardzo niezawodne i przyjemne oraz trwałe.