Comarch erp xl instrukcja

exlinkZobacz naszą stronę www

Program comarch xl jest obecne rozbudowany system klasy ERP działający i poprawiający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest wszczepiane w rożnych wielkościach firmach, poczynając od najmłodszych, kilkuosobowych do wysokich firmy będących znacznie oddziałów na całym świecie.

Główne zalety oprogramowania tej sztuki są dostępne w będących dziedzinach prowadzenia przedsiębiorstwa: - obsługa i złożenia księgowe, - ziemia oraz wydawanie stanem magazynowym, - obieg psychiczny i zagraniczny dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż i regulowanie informacjami z klientem końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl przedstawiam się bardzo rozbudowanymi możliwościami i stanowi budowę modułową. Świadczę to absolutne możliwości budowania rozwiązania dopasowanego do konkretnych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w rozmiary, które logicznie łączą funkcjonalności, które współdziałają ze sobą. System spółki comarch jest składany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest wnikliwą analizą całych procesów i dodatkowo potrzeb danej działalności. Dzięki temu rozwiązanie kupi na osiągnięcie maksymalnej wydajności w towarzystwu. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję także system w kształtu SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa wtedy w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest za pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten sposób dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u klienta końcowego. Nie planuje potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi i utrzymania oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Powodują one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą stać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców kiedy również zamienniki. Mienie różnych wersji technologicznych kupi na dostosowanie oferty przedsiębiorstwa do odbiorcę zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest użytkowany w ponad 5000 przedsiębiorstw w wszelkiej Polsce. Największe branże obsługiwane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna i automatyka. Najwięksi klienci to: - Kupiec - VOX składy budowlane