Bizerba krajalnica instrukcja obslugi

Codzienne gotowanie i robienie posiłków pokazało Cię pewnie, iż nie ma nic gorszego w kuchni niż tępy nóż. Najtańsze noże można zakupić już od kilku złotych lecz ich trwanie eksploatacji jest nie bardzo szybki – męczą się jeszcze w szufladzie zanim otworzysz na sprawne ich brać, i ich profesjonalne naostrzenie graniczy z wyjątkiem. W nowym przypadku ostrze wypada z rękojeści czy po prostu zaczyna płacić się rdzawą warstwą. Nic zatem dziwnego, że gotowanie idzie Ciż jako po grudzie gdy nie masz profesjonalnego sprzętu i krojenie produktów dokonuje się na zakrwawionym palcu oraz minusie tendencje do dalszego gotowania.

 

Zamiast więc tracić czas w kuchni na wieczne ostrzenie nieskończenie tępych noży pewno warto zaopatrzyć się w jakiś bardziej specjalistyczny sprzęt, jaki z krojeniem radzi sobie w wyraźny sposób?

Krajalnica bizerba do wędlin jest obowiązkowym elementem wyposażenia gastronomicznego w szczególności w momentach mięsnych lub i sklepach spożywczych. Ilekroć istnieje potrzeba profesjonalnego pokrojenia wędlin na idealnie równe plastry tam krajalnica staje na wysokości zadania. Krojenie wędlin z wykorzystaniem krajalnicy umieszcza się prostą sprawą – trudno upatrywać tutaj jakichś niespodzianek. Sekret funkcjonalności krajalnicy trwa w zautomatyzowaniu całego procesu.

Dużą rolę odgrywa również jakość wykonania ostrza, które pokroi zarówno mniej zbite wyroby wędliniarskie (typu szynki, wędliny mielone, produkty blokowe) kiedy i też prostsze bo podsuszane lub tworzone z dziczyzny i ciała wołowego. Dodatkowo twardość ostrza przemieszcza się na specjalne pokrojenie wszelkiego rodzaju wędlin.

Niewątpliwą korzyścią krajalnic jest wyjątkowo spora ochrona jego odbiorcy oraz ergonomia pracy. Zwykle krajalnica jest stworzona ukośnie na stole podawczym co umożliwia przesuwanie wędlin po powierzchni stołu.

Krajalnice do mięsa najczęściej kupują punkty, które na co dzień biorą się sprzedażą mięsa, podrobów i materiałów mięsnych. Krajalnice do mięsa są te stałym wyposażeniem firm cateringowych, gastronomii hotelowej. Jednak z przeznaczeniem mogłaby się znaleźć więcej w Twoim domu i następnie przygotowywanie posiłków mogłoby iść gdy po maśle.